MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8548382
nr 854 8382
Byrå
björk, 1920-tal, längd: 92 cm, djup: 43 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:39:49
500 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr